2.4A Fishe Magnetike Micro USB + Lightning-iPhone Samsung - Gri

2.4A Fishe Magnetike Micro USB + Lightning-iPhone Samsung - Gri

2.4A Fishe Magnetike Micro USB + Lightning-iPhone Samsung - Gold

2.4A Fishe Magnetike Micro USB + Lightning-iPhone Samsung - Gold

Mbajtese celulari per makine - Baseus - iPhone 6/6Plus 8/8Plus

Mbajtese celulari per makine - Baseus - iPhone 6/6Plus 8/8Plus

2.4A Fishe Magnetike Micro USB + Lightning-iPhone Samsung - Gri

1 155 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2017010180-G
2.4A Fishe Magnetike Micro USB + Lightning-iPhone Samsung - Gri
 • Dizajni magnetik adaptori Micro USB + 8pin 

 • Nuk ka nevoje te heqni fishen, mbrojtje e fishes e karikimit te telefonit

 • Lidhje magnetike automatike, mbeshtet perdorimin me nje dore

 • Suporton karikim dhe transferimin te dhenave me shpejtesi te larte

 • Gjatesia: 1 meter

 • Shenim: Te dyja anet e konektoreve micro USB/Lightning 8pim lejojne karikimin, por vetem nje ane suporton trasmetitim e te dhenave

E Pershtatshme Me:

 • iPhone iPod iPad

 • Samsung Sony HTC Huawei etj smartphone ose tableta

Paketimi Perfshin:

 • 1 x Kabell
 • 1 x Konektor Lightning 8pin
 • 1 x Konektor Micro USB
Informacione
LlojiFishe USB
Vlera1 155 Lekë
MarkaTe ndryshme
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari