King Of Seduction-100ml

King Of Seduction-100ml

Hugo Hugo Boss Dark Blue - 75ml

Hugo Hugo Boss Dark Blue - 75ml

Antonio Banderas Blue Seduction-100ml

Antonio Banderas Blue Seduction-100ml

King Of Seduction-100ml

4 400 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
King Of Seduction-100ml
King of Seduction nga Antonio Banderas është një aromë aromatike drrusore për burrat. King of Seduction u lançua në vitin 2014. Shënimet kryesore janë grejpfrut, bergamot, pineapple, pjeper dhe mollë jeshile; Shënimet e mesme janë neroli, jasemini, kardamom dhe shënimet e detit; Shënime bazë janë kedri, vetiver, amber, kamoshi dhe musk i bardhë.
Informacione
Vlera4 400 Lekë
LlojiParfume
MarkaTe ndryshme
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari