Adapter Magnetik per iPhone iPod iPad - Sinkronizim-Karikim

Adapter Magnetik per iPhone iPod iPad - Sinkronizim-Karikim

Lightning ne 3.5mm audio jack - Konvertues dhe porte karikimi

Lightning ne 3.5mm audio jack - Konvertues dhe porte karikimi

Cobra - Krahe Fleksibel -Mbajtese Celulari

Cobra - Krahe Fleksibel -Mbajtese Celulari

Adapter Magnetik per iPhone iPod iPad - Sinkronizim-Karikim

1 026 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
01011722

     Adapter Magnetik per iPhone iPod iPad - Sinkronizim-Karikim

       Ky adaptore magnetik mund te perdoret per te gjitha pajisjet Apple me porte Lightning.
       Eshte dizejnuar enkas per te konvertuar nje fishe te thjeshte  ne magnetike.
      Thjesht futeni kabllin e telefonit dhe ne cast keni nje kabell magnetik per karikim apo transferim
       te dhenash dhe qe ju mbron nga demtimi i portes se karikimit gjate levizjes apo terheqjes se forte.

  • Kombinim i magnetit dhe metalit

  • Tranformon kabllin usb ne nje magnetik

  • Te dyja anet mund te perdoren per karikim ose transferim te dhenash

  • I vogel dhe mund te mbahet ne portofol apo ne xhep

  • Punon perfekt me cdo fishe lightning

        Pershtatshmeria:

        iPod ,iPhone ,iPad

Informacione
LlojiAdaptore
Vlera1 026 Lekë
MarkaTe ndryshme
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari