Adapter Magnetik per MicroUSB - Sinkronizim-Karikim

Adapter Magnetik per MicroUSB - Sinkronizim-Karikim

Kabell Mikro USB Remax

Kabell Mikro USB Remax

Cobra - Krahe Fleksibel -Mbajtese Celulari

Cobra - Krahe Fleksibel -Mbajtese Celulari

Adapter Magnetik per MicroUSB - Sinkronizim-Karikim

1 026 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
01011723

       Adapter Magnetik per MicroUSB - Sinkronizim-Karikim

       Ky adaptore magnetik mund te perdoret per te gjitha pajisjet Android me porte Micro USB. Eshte dizejnuar enkas per te konvertuar nje fishe te thjeshte usb ne magnetike. Thjesht futeni kabllin e telefonit dhe ne cast keni nje kabell magnetik per karikim apo transferim te dhenash dhe qe ju mbron nga demtimi i portes se karikimit gjate levizjes apo terheqjes se forte.

  • Kombinim i magnetit dhe metalit

  • Tranformon kabllin usb ne nje magnetik

  • Te dyja anet mund te perdoren per karikim ose transferim te dhenash

  • I vogel dhe mund te mbahet ne portofol apo ne xhep

  • Punon perfekt me cdo fishe Micro USB

        Pershtatshmeria:

      Samsung , Sony , HTC , LG , Huawei ,etj

Informacione
LlojiFishe USB
Vlera1 026 Lekë
MarkaTe ndryshme
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari