Antonio Banderas Blue Seduction-100ml

Antonio Banderas Blue Seduction-100ml

King Of Seduction-100ml

King Of Seduction-100ml

Lacoste L’eau l 12.12 White-100ml

Lacoste L’eau l 12.12 White-100ml

Antonio Banderas Blue Seduction-100ml

4 400 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Antonio Banderas Blue Seduction-100ml
Antonio Banderas: "Blue Seduction është një aromë moderne, elegante dhe mashkullore që mbart një pjesë timen dhe kulturës sime". Aroma përmban bergamot, cassis, nenexhik, pjepër, kardamom, arrëmoskat, marrëveshjen e oqeanit, mollë, akordë cappuccino, moss lisi, pyje dhe musk.
Informacione
Vlera4 400 Lekë
LlojiParfume
MarkaTe ndryshme
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari