Antonio Banderas The Golden Secret - 100ml

Antonio Banderas The Golden Secret - 100ml

Antonio Banderas The Secret - 100ml

Antonio Banderas The Secret - 100ml

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air - 100ml

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air - 100ml

Antonio Banderas The Golden Secret - 100ml

4 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Antonio Banderas The Golden Secret - 100ml
The Golden Secret i Antonio Banderas është një version i ri i The Secret të paraqitur në vitin 2010. Krijuesi pas kësaj arome është Christophe Raynaud. Aroma përmban shënime kedri, qelibar, arrëmoskat, kanellë , pije molle, lëkurë dhe piper i zi. The Golden Secret u lançua në vitin 2011. 
Informacione
Vlera4 500 Lekë
LlojiParfume
MarkaTe ndryshme
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari