Antonio Banderas The Secret - 100ml

Antonio Banderas The Secret - 100ml

Enrique Iglesias Adrenaline - 100ml

Enrique Iglesias Adrenaline - 100ml

Antonio Banderas The Golden Secret - 100ml

Antonio Banderas The Golden Secret - 100ml

Antonio Banderas The Secret - 100ml

4 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Antonio Banderas The Secret - 100ml
Antonio Banderas me aromën e tij të parë lançuar në gusht 2010, me emrin The Secret. Përbërja e saj orientale djegëse u zhvillua nga Elisabeth Vidal i Qendrës Parfumore Puig së bashku me Cristophe Reynaud të Givaudan. Shënimet e përbërjes janë: nenexhik, grejpfrut, kanellë, piper, marrëveshje akullore me mollë, fasule tonka, dru, musk dhe lëkurë.
Informacione
Vlera4 500 Lekë
LlojiParfume
MarkaTe ndryshme
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari