Bateri Origjinale Doogee X20 2580 mAh

Bateri Origjinale Doogee X20 2580 mAh

Bateri Origjinale Doogee X30 3360 mAh

Bateri Origjinale Doogee X30 3360 mAh

Bateri Origjinale Doogee X20 2580 mAh

990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Bateri Origjinale Doogee X20 2580 mAh

Bateri origjinale per Doogee X20 .

Ndryshoni baterine e demtuar te Doogee X20 

Kapaciteti 2580 mAh

Nese bateria juaj eshte fryre apo thjesht nuk mban si me pare tani mund ta nderroni me kete bateri te re origjinale te prodhuar nga Doogee dhe telefoni juaj do te jete njesoj si me pare.

Porosite tani ne nr tel 0685433333

Informacione
Vlera990 Lekë
MarkaDoogee
LlojiBateri
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari