Bizhuteri me ngjyra per femije

Bizhuteri me ngjyra per femije

 Leter Crespa me shume ngjyra

Leter Crespa me shume ngjyra

Litar kercimi me numerues

Litar kercimi me numerues

Bizhuteri me ngjyra per femije

890 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Bizhuteri me ngjyra per femije-ibld045

Bizhuteri me ngjyra per femije

Bijoux  per krijimin e bizhuterive me ngjyra dhe forma te ndryshme per femije.

Format mund te behen  sipas deshires duke krijuar keshtu stilin e vecante te femijeve.      

Kjo do te ndihmoje femijet te zhvillojne imagjinaten dhe te nxisin kreativitetin.

 

Bojrat Carioca qe jane per te ngjyrosur bizhuterite, jane bojra ekologjike, te cilat nuk jane te demshme per shendetin.

 

Eshte shume e rendesishme per femijet tuaj qe te rriten ne nje ambjent qe eshte: i shendetshem per organizmin e tyre, ndihmues ne zhvillimin e aftesive psikomotorike, sigurisht edhe argetues.

Ndaj kujdesuni qe femija juaj te rritet ne ambjente te tilla, duke blere dhe dhuruar lodrat e duhura per ta.

 

Mesojme duke luajtur, dhe luajme duke mesuar.

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani ne dorezim kur te merrni porosine

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera890 Lekë
MarkaLodra Druri
LlojiLojra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari