Bluze Armani e bardhe per meshkuj

Bluze Armani e bardhe per meshkuj

Jeans per meshkuj - Posta Falas

Jeans per meshkuj - Posta Falas

Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

Bluze Armani e bardhe per meshkuj

1 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Bluze Armani e bardhe per meshkuj

Bluze Armani e bardhe per meshkuj

T-shirt veror per meshkuj super cilesore, e fresket dhe pambuku.

Lehtesisht e kombinueshme me xhinse dhe pantallona.

Mund ta perdorni ne perditshmeri, ne aktivitete fizike ose ne raste te vecanta sipas kombinimit qe deshironi. 

E pershtashme per te gjithe moshat ne varesi te mases.

Gjendje  masa S-M-L-XL

Transporti falas kudo ne Shqiperi

Pagesa kesh ne dorezim

Mund ta porosisni online ose ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera1 500 Lekë
LlojiT-Shirt
MarkaArmani
GjiniaNo
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari