Bluze Armani per meshkuj

Bluze Armani per meshkuj

Bluze per meshkuj Versace

Bluze per meshkuj Versace

Bluze per meshkuj Versace

Bluze per meshkuj Versace

Bluze Armani per meshkuj

1 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Bluze Armani per meshkuj- IBA02

Bluze Armani  per meshkuj

Bluze me menge te shkurtra, cilesore, e fresket dhe prej pambuku. 

Lehtesisht e kombinueshme me xhinse dhe pantallona.

Mund te perdoret ne perditshmeri,  per aktiviete fizike, ose ne raste te vecanta sipas kombinimit qe deshironi.

E pershtatshme per te gjithe moshat ne varesi te mases.

Gjendje masa  S - M- L- XL

Transporti falas kudo ne Shqiperi

Pagesa kesh ne dorezim

Porosit online ose ne numrin 0685344444 

Informacione
Vlera1 500 Lekë
LlojiT-Shirt
MarkaArmani
GjiniaNo
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari