Bluze super cilesore Guiseppe Zanotti

Bluze super cilesore Guiseppe Zanotti

Bluze per meshkuj - Posta Falas

Bluze per meshkuj - Posta Falas

Bluze per meshkuj Gucci

Bluze per meshkuj Gucci

Bluze super cilesore Guiseppe Zanotti

1 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Bluze super cilesore Guiseppe Zanotti - iBGZ01

Bluze super cilesore Guiseppe Zanotti

Bluze me menge te shkurtra, komode dhe e fresket per sezonin veror. Super cilesore me perberje pambuku.

Lehtesisht e kombinueshme me xhinse dhe pantallona. Mund ta perdorni ne perditshmeri,  aktivitete fizike si dhe raste te vecanta sipas kombinimit qe deshironi.

E pershtatshme per te gjitha moshat sipas mases.

Gjendje masa S-M-L-XL.

Transporti falas kudo ne Shqiperi

Paguani kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera1 500 Lekë
LlojiT-Shirt
MarkaGiuseppe Zanotti
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari