Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

Bluze per meshkuj Hugo Boss

Bluze per meshkuj Hugo Boss

Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

1 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti-ibgz002

Bluze super cilesore Giuseppe Zanotti

Bluze me menge te shkurtra, komode dhe e fresket per sezonin veror. Super cilesore me perberje pambuku.

Lehtesisht e kombinueshme me xhinse dhe pantallona. Mund ta perdorni ne perditshmeri,  aktivitete fizike si dhe raste te vecanta sipas kombinimit qe deshironi.

 

E pershtatshme per te gjitha moshat sipas mases.

Gjendje masa S-M-L-XL.

 

Transporti falas kudo ne Shqiperi

Paguani kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose ne numrin 0685344444

Informacione
Vlera1 500 Lekë
LlojiT-Shirt
MarkaGiuseppe Zanotti
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari