Bluze per meshkuj Gucci

Bluze per meshkuj Gucci

Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

Bluze per meshkuj Stone Island

Bluze per meshkuj Stone Island

Bluze per meshkuj Gucci

1 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Bluze per meshkuj Gucci - IBG01

Bluze per meshkuj Gucci

T-shirt veror per meshkuj, super cilesore, e fresket dhe pambuku.

Lehtesisht e kombinueshme me xhinse dhe pantallona.

Mund ta perdorni ne perditshmeri, ne aktivitete fizike ose ne raste te vecanta sipas kombinimit qe deshironi.

E pershtatshme per te gjitha moshat ne varesi te mases.

Gjendje masa   S - M -  L -  XL

Transporti falas kudo ne Shqiperi

Pagesa kesh ne dorezim

Mund ta porosisni online ose ne numrin 0685344444 

Informacione
Vlera1 500 Lekë
LlojiT-Shirt
MarkaGucci
GjiniaNo
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari