Bluze per meshkuj Hugo Boss

Bluze per meshkuj Hugo Boss

Bluze per meshkuj Balenciaga - e kuqe

Bluze per meshkuj Balenciaga - e kuqe

Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

Bluze per meshkuj Giuseppe Zanotti

Bluze per meshkuj Hugo Boss

1 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Bluze per meshkuj Hugo Boss

Bluze per meshkuj Hugo Boss

T-shirt veror per meshkuj, super cilesore, e fresket dhe pambuku.

Lehtesisht e kombinueshme me xhinse dhe pantallona.

Mund ta perdorni ne perditshmeri, ne aktivitete fizike ose ne raste te vecanta sipas kombinimit qe deshironi.

 

E pershtatshme per te gjitha moshat ne varesi te mases.

Gjendje masa   S - M -  L -  XL

 

Transporti falas kudo ne Shqiperi

Pagesa kesh ne dorezim

Mund ta porosisni online ose ne numrin 0685344444 

Informacione
Vlera1 500 Lekë
LlojiT-Shirt
MarkaHugo Boss
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari