Burberry Her Blossom - Eau de Toilette 100ml

Burberry Her Blossom - Eau de Toilette 100ml

Lancôme La Vie Est Belle En Rose - 50ml

Lancôme La Vie Est Belle En Rose - 50ml

Burberry Her Blossom - Eau de Toilette 100ml

9 900 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Burberry Her Blossom - Eau de Toilette 100ml

Burberry Her Blossom 
Aroma e re e Burberry e krijuar ne vitin 2019.
Kjo është një aromë e theksuar nga një buqetë me tonet aromatike me lule, me shije frute dhe me aromë të aromatizuar që do të sjellin një ndjesi freskuese dhe të butë. Duke e shqyrtuar atë më afër një herë ju do të vini re një cilësi të vazhdueshme të aromës më të butë , të lëkundjeve muskike që fshehin një esencë , ndjenjë sensuale, të ngrohtë dhe të lehtë.

Informacione
Vlera9 900 Lekë
LlojiParfume
MarkaBurberry
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaFemra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari