Calvin Klein One Shock- 100ml

Calvin Klein One Shock- 100ml

Emporio Armani Diamonds- 100ml

Emporio Armani Diamonds- 100ml

Calvin Klein One Eau de Toilette - 100ml

Calvin Klein One Eau de Toilette - 100ml

Calvin Klein One Shock- 100ml

5 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Calvin Klein One Shock- 100ml
CK ONE SHOCK FOR HER
E paduruar, sexy, impulsive,lulja florientale hapet me një buqetë të ashpër të pasionflowers, intensifikohet me një rrëshirë të akordit të çokollatës së lëngët  dhe ngrohtë në një musk të dytë të lëkurës për një nënshkrim vartëse.
Informacione
Vlera5 490 Lekë
LlojiParfume
MarkaCalvin Klein
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaFemra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari