Carbon Coco 40g - Zbardhues dhembesh

Carbon Coco 40g - Zbardhues dhembesh

Carbon Coco - Paste Dhembesh Fenomenal

Carbon Coco - Paste Dhembesh Fenomenal

Carbon Coco 40g - Zbardhues dhembesh

1 590 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Carbon Coco 40g- Zbardhues dhembesh

Pluhur qymyri i aktivizuar per zbardhimin e dhembeve

Karboni Coco është 100% Natyrale

Eshte nje version i qymyrit te drurit te oksiduar qe ben te mundur  zbardhimin ne menyre efikase.
Heq njollat e jashtme nga dhembet tuaj pa perberes toksike.

Perdorimi: Thjeshte zhyteni  furcen e dhembeve  te lagur ne pluhurin e zi qe eshte pa ere dhe pa shije. Lani dhembet per rreth 3 minuta.

Pesha : 40 g >> 110 larje apo  perdorime dhe zgjat rreth 2 muaj, por kjo ne varesi te perdorimit qe beni.

Perbersit: Vaj kokosi, Qymyr druri i oksiduar, Pluhur bentonite, Limon

Rekomandohet te perdoret deri 3 here ne jave

Ne kombinim me pasten e dhembeve Ju jep rezultate te shkelqyera ne kohe rekord

 

Informacione
Vlera1 590 Lekë
MarkaCarbon Coco
LlojiPastrues dhembesh
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari