ChromeCast Fishe qe lidh Telefonin me Televizorin

ChromeCast Fishe qe lidh Telefonin me Televizorin

Dji Goggles Racing Edition Syze me transmetim HD

Dji Goggles Racing Edition Syze me transmetim HD

ChromeCast Fishe qe lidh Telefonin me Televizorin

1 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
20190307

ChromeCast Fishe qe lidh Telefonin me Televizorin- ju mundeson qe te kaloni cdo gje qe ka telefoni, ne ekranin e televizorit tuaj. Kjo eshte fisha e duhur qe lidh cdo smartphone me televizorin.

Nepermjet fishes ChromeCast cdo kush ka mundesi te shohe programet,filmat, dokumentaret, serialet dhe cdo gje tjeter ne kohen qe deshiron. Mjafton te lidhni paisjen tuaj smartphone me televizorin me ane te fishes Google  ChromeCast dhe te rehatoheni para Televizorit.

Me fishen ChromeCast mundesohen te gjitha transmetimet ne 4K.

Ju mund te komandoni Televizorin duke nderruar kanalin dhe duke levizur volumin e zerit nepermjet telefonit tuaj smartphone.

Suporton sistemet operative si:

  • Android 4.2 dhe me lart
  • Mac OS X 10.9 dhe me lart
  • iOS 9.1 dhe me lart
  • Windows 7 dhe me lart
 

Nxitoni dhe perfitoni nga oferta sezonale ne iBuy.al

Porosi te sigurta ne te gjithe Shiperine, per vetem 48 ore.

Informacione
Vlera1 990 Lekë
MarkaTe ndryshme
LlojiFishe USB
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari