Depilator per femra VGR V-700 4in1

Depilator per femra VGR V-700 4in1

Depilator per femra Boxili

Depilator per femra Boxili

Depilator per femra Brown-3027

Depilator per femra Brown-3027

Depilator per femra VGR V-700 4in1

2 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6971781337002

Depilator per femra VGR V700

Makine depilimi per femra e pershtatshme per fytyren, trupin dhe zonat intime.

Mund te perdoret nga te gjitha moshat.

Paisja eshte me 4 koka te ndryshme, qe ju mundeson te pershtatni koken e depilatorit, me zonen e trupit qe deshironi te depiloni.

 

 Rekomandohet te perdoret pas banjos,  kur lekura te jete e  paster dhe e thate.

 

PERDORIMI

  1. Pastroni zonen qe doni te depiloni me nje peshqir te paster
  2.  Hapni kapakun mbrojtes dhe vendosni koken e depilatorit, sipas deshires dhe zones qe do  te depiloni
  3. Vendoseni ne prize dhe ndizeni depilatorin
  4.  Vendoseni depilatorin ne zonen ku do depiloheni dhe rreshqiteni ngadale ne lekure

 

Pastrojeni koken e paisjes pas perdorimit, dhe vendoseni ne paketimin e depilatorit

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguani kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

 

Informacione
Vlera2 490 Lekë
MarkaVgr
LlojiDepilator
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari