Dji Tello Boost Combo me Kamera HD

Dji Tello Boost Combo me Kamera HD

Kamera Ronin-MX (EU) 360°

Kamera Ronin-MX (EU) 360°

Spark Alpine White Drone me Kamera 3D

Spark Alpine White Drone me Kamera 3D

Dji Tello Boost Combo me Kamera HD

19 399 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6958265178535

Dji Tello Boost Combo me Kamera HD

Dji Tello Boost Combo me Kamera HD, me kohe fluturimi deri ne 13 minuta mundeson pamje te drejtperdrejta ne cilesine e transmetimit HD, deri ne lartesine 30 metra.

Tello Boost Combo eshte nje dron qe ka te integruar te gjithe teknologjine Dji, duke ju lejuar te kapni te gjithe momentet qe ju deshironi. Me opsionet e kontrrollit te fluturimit, nja gimbal mekanik dhe nje aparat fotografik, ju do te filmoni me cilesine dhe qartesine maksimale, si dhe do nxisni kreativitetin per te kapur momentet me te bukura.

 

Specifkat

  • Kamer te integrur
  • Rezolucioni i fotos 5MP
  • Video HD
  • Koha e fluturimit 13 minuta
  • Lartesia e fluturimit deri ne 30 metra

Perfitoni nga Ofertat per produktet Dji 

Kujdes: Koha dhe Sasia e Limituar!

Informacione
Marka e TelefonitNo
Vlera19 399 Lekë
LlojiDrone
GJENDJAPajisje te reja
MarkaDji
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari