DOOGEE X50 1GB/8GB ANDROID 8.1 - E Zeze

DOOGEE X50 1GB/8GB ANDROID 8.1 - E Zeze

Doogee X60L 4G - 2Gb Ram -16GB Memorje - Fingerprint - E Zeze

Doogee X60L 4G - 2Gb Ram -16GB Memorje - Fingerprint - E Zeze

Doogee X53 3G - 1Gb Ram -16GB Memorje - E Zeze

Doogee X53 3G - 1Gb Ram -16GB Memorje - E Zeze

DOOGEE X50 1GB/8GB ANDROID 8.1 - E Zeze

6 800 Lekë
Stoku: S'ka gjendje
SKU
DOOGEE X50 1GB/8GB ANDROID 8.1 - E Zeze
   Modeli me i ri i markes Doogee ,X50, vjen per ju ne cmimin me te lire te mundshem nga iBuy.al
   Me 1GB RAM dhe 8GB memorje te brendshme ,dual sim, tre kamera,Android 8.1 dhe shume
   opsione te tjera e bejne kete smartphone nga me te preferuarit e bleresve shqiptare qe kerkojne
   nje celular me parametra optimal dhe me nje cmim ekonomik. 
   Doogee X50 - I lire dhe i mire.  
   Bashke me telefonin vjen falas edhe nje cipe e tejdukshme mbrojtese per ekranin ,plus nje kase
   transparente silikoni falas. Te gjitha keto per 6,990 Leke .
   Vjen per ju ne tre ngjyra , E zeze, blu dhe ne ngjyren me te preferuar nga femrat ,GOLD.
   Mos humbisni kohe ,Shtojeni ne shporte tani dhe zgjidhni Paguaj ne Dorezim!
   Gjithashtu mund ta blini duke telefonuar ne numrin tone te telefonit 0685344444

        SPECIFIKAT
 • Marka – Doogee
 • Modeli – X50 - 3G
 • Tipi - Android 3G Smartphone
 • Procesori– Quad Core 1.3GHz ARM Cortex-A7 CPU Clock
 • Chipset – MediaTek MT6580M, 32-bit Processor
 • GPU – ARM Mali-400 MP2, 416MHz GPU
 • Kamera – 5 Megapixels + 0.3 Megapixel f/2.2 Rear Camera with AF and LED Flash | 
  Kamera Selfie -  5 Megapixel f/2.2 Front Camera
 • Memorja – RAM- 1GB LPDDR3, 533MHz | ROM 8GB External Memory Supports Up to 128GB (microSD Card)
 • Ekrani – Screen size 5.0 inches IPS, FWVGA+ Display (960 x 480 Pixels), 18:9 Ratio
 • Bateria – Removable 2,000 mAh Lithium-ion
 • SIM – Dual SIM (Micro-SIM + Micro-SIM) Dual Standby
 • Sensore –  Ambient Light Sensor, Proximity, Gravity Sensor
 • Sistemi – Android 8.1 Oreo OS
 • I/O Interface – 1 x Micro SIM Card Slot, 1 x Micro-SIM, 1 x microSD/TF Card Slot, Micro USB 2.0 Port, 3.5mm Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker
 • Dimensionet – 139 mm x 67.4 mm x 9 mm
 • Pesha – 142 Grams 
 • Plastic Mix Body, 3G HSPA+, Oreo OS, GPS, A-GPS, Bluetooth, FM Radio, FWVGA+ Display, Triple Camera Setup, Dual SIM Support, OTA Sync, Computer Sync, Multiple Global Language Support, Tempered Glass Panel.

         

Informacione
Marka e TelefonitDoogee
Vlera6 800 Lekë
LlojiCelulare
GJENDJAPajisje te reja
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari