Doogee X55 - 3G - 1GB/16GB - E Zeze

Doogee X55 - 3G - 1GB/16GB - E Zeze

Ore inteligjente - Telefon -Sim -Kamera - Gold

Ore inteligjente - Telefon -Sim -Kamera - Gold

Blackview A10 -3G - 2GB/16GB - Android 7.0 - Quad Core - E Zeze

Blackview A10 -3G - 2GB/16GB - Android 7.0 - Quad Core - E Zeze

Doogee X55 - 3G - 1GB/16GB - E Zeze

8 290 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Doogee X55 - 3G - 1GB/16GB - E Zeze
 Per here te pare nga Doogee vjen per ju me pamjen si iPhone X dhe me kamera te dyfishte mbrapa 
 DOOGEE X55 
 Butoni i lexuesit te gishtit ne pjesn anesore te kornizes metalike te saj e ben kete model shume
 terheqes per perdoruesit.
 Doogee X55 eshte model i vitit 2018

 SPECIFIKAT 
 • Modeli – X55
 • Kamera -8 Megapixel + 8 Megapixel Dual Rear Camera / AF and LED Flash | 
 • Selfie : 5 Megapixel
 • Memorja – RAM- 1GB | ROM 16GB /Ka vend per karte memorje deri ne 64GB (Perdor vendin e SIM 2)
 • EKRANI –  5.5 inches IPS Display (640×1280 Pixels)
 • Bateria – Non-Removable 2,800 mAh Lithium-Ion
 • SIM – Hybrid Dual SIM (Nano + Nano/MicroSD)
 • Sensore -Proximity, Light, Accelerometer, Fingerprint
 • Sistemi– Android 7.1 Nougat
 • I/O Interface – 1x Nano SIM Card Slot, 1x Nano SIM Card Slot or microSD/TF Card Slot, Micro USB Port, 3.5mm Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker
 • Dimensionset – 148.84 mm x 72.04 mm x 8.6 mm
 • Pesha – 183 Grams 
 • HSUPA 5.76 Mbps Upload, HSDPA 21 Mbps Download, Computer Sync, Bluetooth, GPS, Wi-Fi, OTA Sync, Tethering, Rounded Edges, Multilanguage Support, 18:9 Aspect Ratio

Informacione
Marka e TelefonitDoogee
Vlera8 290 Lekë
LlojiCelulare
GJENDJAPajisje te reja
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari
We found other products you might like!