Doogee X60L 4G - 2Gb Ram -16GB Memorje - Fingerprint - Gold

Doogee X60L 4G - 2Gb Ram -16GB Memorje - Fingerprint - Gold

Doogee X60L 4G - 2Gb Ram -16GB Memorje - Fingerprint - E Zeze

Doogee X60L 4G - 2Gb Ram -16GB Memorje - Fingerprint - E Zeze

Xiaomi Redmi 5 -4G -Fingerprint - E Zeze

Xiaomi Redmi 5 -4G -Fingerprint - E Zeze

Doogee X60L 4G - 2Gb Ram -16GB Memorje - Fingerprint - Gold

10 800 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Doogee X60L 4G - Gold

Me pamje si S8 dhe me parametra optimale vjen per ju nga Doogee -
modeli X60L . Me 4G per lundrim me te shpejte ne Internet,2GB RAM dhe 16GB memorje ky telefon eshte kthyer ne modelin me te preferuar ne kategorine e telefonave ekonomik. Pak me shtrenjte se versionet e lira por me specifika qe i bejne modelet e markave te tjera te duken shume te shtrenjta ndaj Doogee X60L. Bateri super e fuqishme 3300 mAh ju jep mundesine per te luajtur ose lundruar sa me shume ne internet. 
Falas nga Doogee Cipe e tejdukshme per te mbrojtur ekranin dhe kase e tejdukshme silikoni.
    
     Specifikat

 • Marka – Doogee
 • Modeli – X60L
 • Rrjeti 2G 3G 4G
 • Procesori – Quad-Core 1.25GHz ARM Cortex-A53 CPU Clock
 • Chipset – MediaTek MT6737, 64-bit Processor
 • GPU – ARM Mali-T720 MP2, 600 MHz, 2-Core
 • Kamera – 13 Megapixel + 0.3 Megapixel Dual -  Dual LED Flash 
 • Selfie - 8 Megapixel
 • Memorja – RAM- 2GB LPDDR3 | ROM 16GB Karte memorje deri ne 64GB
 • Ekrani – 5.5 inch HD+, IPS Display (1440 x 720 Pixels)
 • Bateria – 3,300 mAh Lithium-Polymer
 • SIM – Dual SIM (Nano + Nano), Dual Standby
 • Sensore – Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint
 • Ngjyrat – E Zeze, Gold
 • Sistemi – Android 7.0 Nougat OS
 • Opsione -Metal and Plastic Body Design, LTE Cat 4 150 Mbps Download, 50 Mbps Upload, HSUPA 5.76 Mbps Upload, HSDPA 21 Mbps Download, Computer Sync, Bluetooth, GPS, Wi-Fi, OTA Sync, Tethering, Rounded Edges, Multilanguage Support, 5V/1A Charger Output Power.


       Perfshire ne paketim: 

      Telefon Doogee X60
      Karikues 
      Qese mbrojtese per ekranin 
      Kase mbrojtese e tejdukshme  

Transport kudo ne Shqiperi 

Porosite tani ne nr tel 0685344444

 


Informacione
Marka e TelefonitDoogee
Vlera10 800 Lekë
LlojiCelulare
GJENDJAPajisje te reja
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari
We found other products you might like!