Doogee Y7 3/32Gb 4G E Zeze

Doogee Y7 3/32Gb 4G E Zeze

Nokia 5 - Android 4G - Dual Sim 2/16GB

Nokia 5 - Android 4G - Dual Sim 2/16GB

Doogee Y7 3/32Gb 4G Purple

Doogee Y7 3/32Gb 4G Purple

Doogee Y7 3/32Gb 4G E Zeze

11 804 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Doogee Y7 3/32Gb 4G E Zeze

Doogee Y7 eshte modeli me i fundit i prodhuar  nga kompania DOOGEE e cila vitet e fundit eshte pelqyer shume nga perdoruesit evropian dhe ata shqiptare.
Me me shume ram nje procesor me te shpejte  dhe me me shume memorje te brendshme Doogee Y7 ka shume avantazhe nga modelet e meparshme.

Hapje e telefonit me lexuesin e fytyres ose me lexuesin e shenjave te gishtit 

Parametra te larta, 3GB RAM dhe 32GB MEMORJE E BRENDSHME ANDROID 8.1 Kamera para 16 MP per foto me te pastra dhe me shume ngjyraKAMERA E DYFISHTE 16MP + 13MP - FILTRA DHE OPSIONE PER NATEN

PROCESOR I FUQISHEM ME 8 BERTHAMA E GRADUAR NE 1.6GHZ 

 BATERI E FUQISHME 3360 MAH PER ME SHUME KOHE BISEDE APO NAGVIGIM

EKRAN 5.84 INCH ME U-NOTCH  FHD+ NE FORMATIN 19:9

  

Ngjyrat e Doogee Y7 e bejne ate shume te kerkuar edhe nga femrat (Phantom purple) duke dale nga ato tradicionale (Black - Gold) .

DOOGEE Y7 VJEN PER JU NE IBUY.AL NE CMIMIN ME TE MIRE 

Paketimi Perfshin:

1 X Telefon Doogee Y7 3/32GB
1 X Kase mbrojtese silikoni
1 X Karikues - Fishe USB

Transport kudo ne Shqiperi 

 • 1 - 2 ore brenda Tiranes 
 • 1 - 3 dite ne rrethe 

Telefono tani ne nr telefoni 0685344444 dhe bejeni tuajin Doogee Y7

SPECIFIKAT:

 • Marka – Doogee
 • Modeli – Y7
 • Lloji – Android 4G Smartphone
 • Procesori – Octa-Core 1.6 GHz ARM Cortex-A55
 • Chipset – Spreadtrum SC9863A, 64-bit Processor
 • GPU – PowerVR GE8322
 • Kamera – 16 Megapixels + 13 Megapixels f/2.0 Dual-LED - AF Rear Camera 
 • Selfie - 16 Megapixel f/2.0 Front camera
 • Memorja – RAM- 3GB | ROM 32GB External deri ne  256GB (SIM 2)
 • Ekrani – 5.84 inch IPS, FHD+ (1080 x 2340 Pixel), Formati 18:9
 • Bateria – 3360 mAh Lithium-Ion
 • SIM – Hybrid Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM/microSD Card), Dual Standby
 • Sensore – Proximity, Light, Accelerometer, Fingerprint
 • Sistemi – Android 8.1 Oreo OS
 • I/O Interface – 1 x Nano SIM Card Slot, 1 x Nano SIM Card Slot or microSD/TF Card Slot, Micro USB v2.0 Port, 3.5mm Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker
 • Opsione – Plastic, Metal body, LTE Cat-7, Bluetooth, GPS, GLONASS, FM Radio, OTA Sync, Tethering, Computer Sync, VoLTE Support, 2.5D Curved Glass Screen, Fingerprint ID, Dual Rear Camera.
Informacione
Marka e TelefonitDoogee
Vlera11 804 Lekë
LlojiCelulare
GJENDJAPajisje te reja
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari