Drone Dji Mavic 2 Zoom

Drone Dji Mavic 2 Zoom

Mavic Pro Platinum Drone me Kamera 4K

Mavic Pro Platinum Drone me Kamera 4K

Inspire 2 Drone me Kamera 4K dhe Kend Rrotullimi 360°

Inspire 2 Drone me Kamera 4K dhe Kend Rrotullimi 360°

Drone Dji Mavic 2 Zoom

151 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6958265174452

Drone Dji Mavic 2 Zoom

Droni Dji Mavic 2 Zoom eshte nje dron i integruar me dy kamera zoom, si dhe eshte i ndertuar me teknologjine me te avancuar te Dji.

Fale sensorit te kameres CMOS  dhe rezolucionit te fotos prej 48 MP, Droni Dji Mavic 2 Zoom eshte i duhuri per te bere fotot, videot dhe filmimet tuaja per cdo rast apo event qe ju deshironi, duke ruajtur origjinalitetin dhe qartesine maksimale te tyre.

Droni Mavic 2 Zoom ka nje fokus te shpejte dhe te qarte fale sistemit automatik qe i ben subjektet te duken shume te qarta edhe kur jane ne lenten e zmadhimit.

Ky dron ka edhe Sistemin Hyperlapse qe mundeson perpunimin e fotove ajrore ne menyre direkte, dhe me ane te butonit share, ju keni mundesi qe keto foto ti shperndani automatikisht ne rrjetet sociale.

Fotot ruhen ne formatin JPEG dhe RAW, si dhe mund te ruhen direkt ne karte memorie nese ju duhet me shume memorie. Droni Mavic 2 Zoom  qendron deri ne 31 minuta fluturim, dhe shkon deri ne 18 km lartesi.

 

Specifikat

 • Gjatesia 322 mm
 • Gjeresia 242 mm
 • Lartesia 84 mm
 • Distanca diagonale 354 mm
 • Pesha 907g
 • Rezolucioni i videos 4K
 • Rezolucioni i fotos 48 MP
 • Mund ti vendosni karte memorie deri ne 128G
 • Kendi i rrotullimit 90°
 • Mund ta perdorni ne ambjente me temperature nga -10 - 40 °C
 

Formati i videos

 • MP4
 • MOV
 • MPEG-4
 

Formati i fotos 

 • JPEG
 • DNG
 • RAW
 
Bateria
 • Kapaciteti 3850 mAh
 • Voltazhi  15.4 - 17.6 V
 • Modeli LiPo 4S
 

Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat sezonale te Ibuy.al per te gjitha produktet e markes Dji.

SASI E LIMITUAR!  

KOHE E LIMITUAR!

Informacione
Marka e TelefonitNo
Vlera151 990 Lekë
LlojiDrone
GJENDJAPajisje te reja
MarkaDji
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari