Emporio Armani Diamonds- 100ml

Emporio Armani Diamonds- 100ml

Emporio Armani Diamonds- 30ml

Emporio Armani Diamonds- 30ml

Calvin Klein One Shock- 100ml

Calvin Klein One Shock- 100ml

Emporio Armani Diamonds- 100ml

11 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Emporio Armani Diamonds- 100ml

Nga shtëpia e guximshme e Emporio Armani vjen Emporio Diamonds parfum me një aromë që me të vërtetë pasqyron madhështinë, forcën dhe sensualitetin e një gruaje të sigurt dhe femërore të shekullit të 21-të. Ajo e jeton jetën e saj si një ngjarje interesante që gjithnjë shpaloset. Kështu, parfumi i saj shpreh një mënyrë të re,lehtësuese për të parë jetën dhe luksin. Kjo grua dëshiron të gjitha dhe dëshiron atë, tani. Ajo kërkon më të mirën dhe një diamant është më i miri - por kurrë nuk është e mjaftueshme. Ky parfum i surprizues dhe dekadent është i bazuar në simbolin tradicional të feminitetit që u rrit, por me shënime të ëmbla të trendafilit të ngrënshëm për të krijuar një kombinim më të dëshirueshëm.

Emporio Diamonds përfshin shënime të Lychee Raspberry Rose Freesia Lily të Valley Vetiver Cedar Wood Patchouli Vanilla.

Informacione
Vlera11 490 Lekë
LlojiParfume
MarkaArmani
Pesha ml100ml
Lloji i ParfumitEau de Parfum
GjiniaFemra
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari