Enrique Iglesias Deeply Yours - 90ml

Enrique Iglesias Deeply Yours - 90ml

Calvin Klein One Eau de Toilette - 100ml

Calvin Klein One Eau de Toilette - 100ml

Enrique Iglesias Adrenaline - 100ml

Enrique Iglesias Adrenaline - 100ml

Enrique Iglesias Deeply Yours - 90ml

4 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Enrique Iglesias Deeply Yours - 90ml
Deeply Yours For Him nga Enrique Iglesias është një aromë aromatike pikante për meshkujt . Deeply Yours For Him u lançua në vitin 2015 dhe vazhdon akoma të jetë një sukses i vërtetë. Shënimet kryesore janë pjepër, bergamot dhe piper i zi; Shënimet e mesme janë shënime ozonit, fletë vjollce dhe mollë; Shënimet bazë janë qelibar, kafe dhe vanilje.
Informacione
Vlera4 500 Lekë
LlojiParfume
MarkaTe ndryshme
Pesha ml90ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari