Fishe HOCO Zinc- Micro USB - Samsung Sony - E Bardhe

Fishe HOCO Zinc- Micro USB - Samsung Sony - E Bardhe

Fishe HOCO Zinc- Micro USB - Samsung Sony - E Zeze

Fishe HOCO Zinc- Micro USB - Samsung Sony - E Zeze

Bluedio - Kufje -Bluetooth -Over Ear Stereo- E Kuqe

Bluedio - Kufje -Bluetooth -Over Ear Stereo- E Kuqe

Fishe HOCO Zinc- Micro USB - Samsung Sony - E Bardhe

898 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6957531041962

Fishe HOCO Zinc- Micro USB - Samsung Sony - E Bardhe
 • Dizajni 3D rombi me aliazh zinku perfekt, modes dhe elegante

 • Lidhes me nje cope saldimi, fortesi te larte, jetegjatesi te gjate

 • Berthama e bakrit rrit shpejtesine, anti-oksidimi, anti-nderhyrjeve

 • Dizajni ne stilin e shkalles, ju mund te ngarkoni pajisjen tuaj pa hequr kasen

 • Dalje 2.4A lejon shpejtesi te larte karikimi dhe transferim te dhenave

 • Koke kablli TPE, shume fleksibel dhe te qendrueshme, pa u ngaterruar

Specifikimet:

 • Material: konektor aliazhi zinku + kabell TPE

 • Dalje: 5V / 2.4A (max)

 • Berthama e kabllit: 118pcs tin-plating copper cores (43/0.12TC)*2C + (16/0.10TC)*2C

 • Gjatesia e kabllit: 1.2m

 • Pesha: 23g

E Pershtatshme Me:

 • Samsung Sony HTC LG Huawei etj telefona ose tableta me fish Micro USB

Informacione
LlojiFishe USB
Vlera898 Lekë
MarkaHoco
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari