Fishe-Joyroom - iPhone -iPod - iPad -Lightning- 1m- Najlon - Gri

Fishe-Joyroom - iPhone -iPod - iPad -Lightning- 1m- Najlon - Gri

Baseus-Rapid-Lightning-iPhone-iPod-iPad - Bezhe

Baseus-Rapid-Lightning-iPhone-iPod-iPad - Bezhe

WUW- Bikini-1M - Lightning-USB Kabell- iPhone iPad iPod - E Zeze

WUW- Bikini-1M - Lightning-USB Kabell- iPhone iPad iPod - E Zeze

Fishe-Joyroom - iPhone -iPod - iPad -Lightning- 1m- Najlon - Gri

1 668 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6956116750459
Fishe-Joyroom - iPhone -iPod - iPad -Lightning- 1m- Najlon - Gri
 • Suporton karikim si dhe sinkronizimin ete dhenave njekohesisht

 • Karikim i shpejte me rryme 2.4A

 • Kabell e sheshte veshur me najlon, kundrra ngaterrimeve dhe e pershtatshme per ruajtje

 • Perforcimi i nderfaqes, fleksibel dhe jo i lehte per t'u perkulur

Specifikimet:

 • Marka: JOYROOM

 • Modeli: S-M340

 • Tipi i portit: Lightning

 • Material: Alumin + najlon

 • Rryme: 2.4A

 • Gjatesia: 1m

E Pershtatshme me:

 • iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPad, iPod dhe pajisje te tjera Apple me fish Lightning 8pin

Informacione
LlojiFishe USB
Vlera1 668 Lekë
MarkaJoyroom
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari