Fishe -Joyroom-Veshje Metalike-iPhone-iPad-iPod- Gri

Fishe -Joyroom-Veshje Metalike-iPhone-iPad-iPod- Gri

Kufje- Totu- Wireless Bluetooth 4.1-Sport-iPhone -Samsung etj- E Zeze

Kufje- Totu- Wireless Bluetooth 4.1-Sport-iPhone -Samsung etj- E Zeze

Fishe -Hoco -Zinc -Metal- iPhone iPad iPod - E Zeze

Fishe -Hoco -Zinc -Metal- iPhone iPad iPod - E Zeze

Fishe -Joyroom-Veshje Metalike-iPhone-iPad-iPod- Gri

1 925 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6956116728298
Fishe -Joyroom-Veshje Metalike-iPhone-iPad-iPod- Gri
  • Kombinon funksionet e karikimit dhe transmetimit te te dhenave

  • Kablli eshte veshut me lekure metalike

  • Karikon me lehtesi te madhe telefonin thjesht duke e futur  ne nje port USB te kompjuterit tuaj ose ne mur

  • Gjatesia e kabllit eshte afersisht 1.0M

E Pershtatshme Me:

  • iPhone iPad iPod qe suportojneLightning 8Pin USB  port

Informacione
LlojiFishe USB
Vlera1 925 Lekë
MarkaJoyroom
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari