Fishe -Lightning 8pin Mashkull ne HDMI Femer + Adapter Lightning  Digital AV -iPhone 8 Plus/8 /7 / 7 Plus - E Bardhe

Fishe -Lightning 8pin Mashkull ne HDMI Femer + Adapter Lightning Digital AV -iPhone 8 Plus/8 /7 / 7 Plus - E Bardhe

Karikues makine - HOCO Z1 Dopjo karikues + Fishe Lightning- iPhone iPad iPod - E Bardhe

Karikues makine - HOCO Z1 Dopjo karikues + Fishe Lightning- iPhone iPad iPod - E Bardhe

Fishe Lightning 8pin -JOYROOM -1M-iPhone iPad iPod - E Bardhe

Fishe Lightning 8pin -JOYROOM -1M-iPhone iPad iPod - E Bardhe

Fishe -Lightning 8pin Mashkull ne HDMI Femer + Adapter Lightning Digital AV -iPhone 8 Plus/8 /7 / 7 Plus - E Bardhe

 Kabell Fleksibel per Iphone iPod iPad

3 849 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2017020239
Fishe -Lightning 8pin Mashkull ne HDMI Femer + Adapter Lightning  Digital AV -iPhone 8 Plus/8 /7 / 7 Plus - E Bardhe
  • Perdorni adaptorin Digital AV per per pasqyruar cdo gje qe eshte ne ekranin e pajisjes suaj te Apple ne ekran HDTV ose HDMI ne perputhje me 1080p HD

  • Porte HDMI: Lidhni adaptorin HDMI me iPhone tuaj nepermjet lidhesit 8pin dhe ne ekranin tuaj HDMI te pershtatshem duke perdorur nje kabell HDMI. Pastaj ju mund te shijoni filma me definicion te larte

  • Porta 8pin femer: karikimi dhe sinkronizimi i te dhenave. Futni fishen ne portin e karikimit te baterise ne iPhone tuaj; lidhni pershtatesin e rrymes ose kompjuterin duke perdorur kabllin OEM

  • Suporton pajisje me sistem iOS 11.0

E Pershtatshme me:

  • iPhone 8 Plus

  • iPhone 8

Informacione
Marka e TelefonitNo
Vlera3 849 Lekë
LlojiAdaptore
GJENDJANo
MarkaApple
PRODHUESIApple
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari