Fishe Lightning per iPhone 6s Plus/6s/6 7/8- E Bardhe

Fishe Lightning per iPhone 6s Plus/6s/6 7/8- E Bardhe

Fishe Lightning WUW + Cante lekure - iPhone 7/7 Plus etj. - E Zeze

Fishe Lightning WUW + Cante lekure - iPhone 7/7 Plus etj. - E Zeze

Fishe Lightning - OPSO MFI - E Certifikuar - 1M - iPhone iPad iPod

Fishe Lightning - OPSO MFI - E Certifikuar - 1M - iPhone iPad iPod

Fishe Lightning per iPhone 6s Plus/6s/6 7/8- E Bardhe

770 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6956116720605
Fishe Lightning per  iPhone 6s Plus/6s/6 7/8- E Bardhe
 • Strukture anti-rreshkitje ne 2 cepat per te kapur fort

 • Konektor nikel dhe anti-oksidues, percueshmeri te shkelqyeshme

 • Suporton sinkronizimin e te dhenave dhe karikim ne te njejten kohe

 • Karikoni me lehtesi pajisjen tuaj duke u lidhur me porten USB te kompjuterit tuaj ose prizes se murit

 • Gjatesia e kabllit: 1m

E Pershtatshme Me:

 • iPhone 6s
 • iPad Pro 9.7
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone SE
 • iPad mini 4
 • iPod Touch 6
 • iPad Air 2
 • iPhone 6
 • iPhone 6 Plus
 • iPhone 5s
 • iPhone 5
 • iPhone 5c
 • iPad mini 3
 • iPad Mini 2
 • iPad Air
 • iPod Nano 5
 • iPod Nano 7
Informacione
LlojiFishe USB
Vlera770 Lekë
MarkaJoyroom
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari