Fishe -Usb Type-C - Lightning -8Pin -Macbook -iPhone iPod iPad

Fishe -Usb Type-C - Lightning -8Pin -Macbook -iPhone iPod iPad

Karikues makine - Apple MFI Certifikuar - iPhone 7/8

Karikues makine - Apple MFI Certifikuar - iPhone 7/8

Adapter Lightning - Kufje Karikim -iPhone 7/8 etj

Adapter Lightning - Kufje Karikim -iPhone 7/8 etj

Fishe -Usb Type-C - Lightning -8Pin -Macbook -iPhone iPod iPad

1 219 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6953156244450
        Fishe -Usb Type-C - Lightning -8Pin -Macbook -iPhone iPod iPad
 • Funksion 2-ne-1: Karikim dhe Sinkronizim i te dhenave

 • Dizajn me dy faqe te njejta, takoni dhe stakoni ate lehte pa te duhet te kontrolloni per orientimin e konektorit

 • Lidhni iPhone / iPad / iPod me porten Lightning ne NewMacBooki me portin e llojit C per karikimin dhe sinkronizimin e te dhenave

 • Teli i bakrit te kualitetit te larte cilesore lejon transmetimin e shpejte, me anti-oksidim te forte

 • Nderfaqja nikel plating, mund te perballoje perdorim me dhjetera mijera here 

 • Kabell ekologjik TPE me fleksibilitet te larte, 1 meter ne gjatesi

E Pershtatshme Me:

 • iPhone 6s Plus/6 Plus/6s/6

 • iPad Pro/Air 2/mini 4

 • iPod Touch 6

 • Pajisje te tjera Apple qe suportojne lidhje Lightning 8pin

Informacione
LlojiFishe USB
Vlera1 219 Lekë
MarkaBaseus
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari