Android TV H96 Pro Plus 3/32GB 4K

Android TV H96 Pro Plus 3/32GB 4K

Dekoder Tokesor DVBT2 Romsat TR-2018 HD

Dekoder Tokesor DVBT2 Romsat TR-2018 HD

Android TV H96 Pro Plus 3/32GB 4K

8 400 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Android TV H96 Pro Plus 3/32GB 4K

 Android TV Me 3GB RAM dhe 32 GB memorje te brendshme per me shume shpejtesi dhe me shume 

 memorje te disponueshme per filma foto apo kenge per te degjuar.

 Nuk ka rendesi nese televizori juaj nuk eshte smart , me kete pajisje do te keni me shume opsione

sesa me TV smart . Per cdo nevoje mund te instaloni aplikacione ne PlayStore FALAS

  • DALJE HDMI 4K
  • Hyrje ETHERNET
  • SPDIF
  • AV 
  • 2 porta USB
  • Vend per karte memorje 
  • S912

 Ne kuti do te gjeni

 1- Android TV 
 1- Fishe HDMI 
 1- Karikues
 1- Pult komandimi
 Manual perdorimi

Pasi te lidhni pajisjen dhe ta konfiguroni instaloni dhe beni update programet tuaja te preferuara /

SHIKIM TE KENDSHEM

Porosite tani ne nr tel 0685344444

Transport kudo ne Shqiperi

 

Informacione
Vlera8 400 Lekë
MarkaTe ndryshme
LlojiAndroid Tv
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari