Hugo Hugo Boss Dark Blue - 75ml

Hugo Hugo Boss Dark Blue - 75ml

Hugo Hugo Boss Edt - 125ml

Hugo Hugo Boss Edt - 125ml

King Of Seduction-100ml

King Of Seduction-100ml

Hugo Hugo Boss Dark Blue - 75ml

5 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Hugo Hugo Boss Dark Blue- 75ml
HUGO Dark Blue - freskia takon pasionin në këtë aromë unike, provokative. Shishja në formën e një shakeri koktejli , përfaqëson përzierjen e përsosur me lime të freskët, rrushit roze ,ne aromën e zemrës dhe një bazë me akordet e kamoshit dhe duhanit.
Informacione
Vlera5 500 Lekë
LlojiParfume
MarkaHugo Boss
Pesha ml75ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari