Hugo Hugo Boss Edt - 125ml

Hugo Hugo Boss Edt - 125ml

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Bloom- 100ml

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Bloom- 100ml

Hugo Hugo Boss Dark Blue - 75ml

Hugo Hugo Boss Dark Blue - 75ml

Hugo Hugo Boss Edt - 125ml

8 000 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Hugo Hugo Boss Edt- 125ml
Hugo nga Hugo Boss është një aromë e gjelbër aromatike për meshkujt.
Hugo u lançua në vitin 1995.
Krijuesi pas kësaj arome është Bob Aliano.
Shënimet kryesore janë livando, mollë jeshile, nenexhik, grejpfrut dhe basil
Shënimet e mesme janë karafil, urtë, barbar dhe jaseminë
Shënime bazë janë patchouli, bredhi dhe kedri.
Informacione
Vlera8 000 Lekë
LlojiParfume
MarkaHugo Boss
Pesha ml125ml
Lloji i ParfumitEau de Toilette
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari