Jastek Udhetimi per Qafen

Jastek Udhetimi per Qafen

Boks JBL Boombox me Bluetooth

Boks JBL Boombox me Bluetooth

Jastek Udhetimi per Qafen

1 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6933332340831

Jastek i rehatshem per udhetime ne makine

Jastek i rehatshem per udhetime ne makine me dizenjo te trashe dhe te bute,  qe  sigurojne mbrojtjen e plote te qafes gjate udhetimeve.

Eshte shume i thjeshte ne perdorim, nuk ka nevoje ta fryni, mjafton ta shtypni pak dhe jasteku juaj do te jete gati.

Eshte shume i lehte per tu mbajtur ne cante, pasi nuk ze vend dhe nuk peshon.

 

Shijoni  udhetimet  ashtu sic duhet me jastekun super te rehatshem per qafen tuaj.

 

Transport online ne te gjithe vendin

Paguaj kesh ne dorezim

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

Informacione
Vlera1 490 Lekë
MarkaRomix
LlojiJastek
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari