Kabell fleksibel -Karikim-Sinkronizim-Mikro USB-Mbajtese

Kabell fleksibel -Karikim-Sinkronizim-Mikro USB-Mbajtese

PowerBank Hoco 6,000 mAh (Gri)

PowerBank Hoco 6,000 mAh (Gri)

Mini Bluetooth 4.0 - Anti Lost - (E Zeze)

Mini Bluetooth 4.0 - Anti Lost - (E Zeze)

Kabell fleksibel -Karikim-Sinkronizim-Mikro USB-Mbajtese

1 925 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
02021736
         Kabell fleksibel -Karikim-Sinkronizim-Mikro USB-Mbajtese

         Duke perdorur kete produkt ju nuk keni nevoje per te blere kabell dhe mbajtese por i keni te dyja ne nje
         Eshte e vogel per tu vendosur ne canten tuaj te udhetimit apo per ta mbajtur ne makine. E lehte dhe
         e thjeshte per tu vendosur

  • Kabell mikro usb dhe mbajtese te dyja ne nje

  • Tub alumini fleksibel ,shume i forte dhe rezistent

  • Karikim dhe sinkronizim ne nje stil elegant

  • Mbani telefonin ne pozicion te pershtatshem per te lexuar apo video thirrje

  • Work with smartphones using micro USB connector

  • Gjatesia 60 cm

         Pershtatshmeria:

  • Samsung Galaxy S7/S7 Edge

  • Sony Xperia XA Ultra

  • Huawei P9 Lite

  • Te gjtha pajisjet me konektor Mikro USB

Informacione
LlojiFishe USB
Vlera1 925 Lekë
MarkaTe ndryshme
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari