Karikues - DEVIA - Smart Dual USB - 2.4A -CE/RoHS - iPhone Samsung Sony-etj

Karikues - DEVIA - Smart Dual USB - 2.4A -CE/RoHS - iPhone Samsung Sony-etj

Kufje Langsdom 3.5 mm- iPhone-Samsung etj -Gri

Kufje Langsdom 3.5 mm- iPhone-Samsung etj -Gri

Karikues makine- HOCO 5V 1.5A - iPhone Samsung HTC etj

Karikues makine- HOCO 5V 1.5A - iPhone Samsung HTC etj

Karikues - DEVIA - Smart Dual USB - 2.4A -CE/RoHS - iPhone Samsung Sony-etj

898 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6952897991579
Karikues - DEVIA - Smart Dual USB - 2.4A -CE/RoHS - iPhone Samsung Sony
 • Madhesia kompakte, ndertimi i qendrueshem i trupit

 • Rryme 2.4A max. me 2 porta USB lejon karikimin e dy pajisjeve ne te njejten kohe

 • Automatikisht zbulon pajisjet e bashkangjitura dhe rregullon daljen USB per te siguruar shpejtesine optimale te karikimit

 • Cip menaxhues inteligjent i integruar per mbrojtjen e karikimit e tepert, mbi-rrymen, qark te shkurter, temperature te larte, etj

 • E Certifikuar nga CE dheRoHS

Specifikimet:

 • Material: Aliazh Alumini + PC

 • Hyrje: 12-24V

 • Dalje: 2.4A max.

 • Permasat: 60 x 30 x 30mm

 • Pesha: 19g

E Pershtatshme me:

 • iPhone iPad iPod

 • Samsung Sony Huawei HTC etj. telefona dhe tableta

Informacione
LlojiKarikues
Vlera898 Lekë
MarkaDevia
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari