Karikues - Fishe Origjinale Samsung Fast Charger

Karikues - Fishe Origjinale Samsung Fast Charger

PowerBank 20,000 mAh

PowerBank 20,000 mAh

PowerBank 5,000 mAh

PowerBank 5,000 mAh

Karikues - Fishe Origjinale Samsung Fast Charger

1 500 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
8806086776882
     Karikues fishe origjinale Samsung Fast Charger

         ky karikues (fast charger) ofron karikim ne nje kohe shume te shkurter. Kudo qe te jeni , ne shtepi
         apo zyre apo duke levizur ,ky karikues ju ndihmon te karikoni telefonin ne kohe rekord

 • Origjinal dhe cilesi e larte

 • Menyra me e shpejte per te karikuar telefonin

 • Porte Usb ,mund te karikoni dhe pajisje te tjera vec Samsung

 • E lehte,mund ta mbani kudo

 • Kabell Mikro USb dhe mbajtese e kabllit ne pakete

         Specifikat:

 • Modeli: EP-TA20EWE

 • Hyrje: 100-240V - 50 / 60Hz; 0.5A

 • Dalje: 9V / 1.67A or 5V / 2.0A

         Pershtatshmeria:

 • Samsung Galaxy S6

 • Samsung Galaxy S6 edge

 • Samsung Galaxy Note 4 N910

 • Pajisje te tjera Samsung etj me porte mikro USB

Informacione
LlojiKarikues
Vlera1 500 Lekë
MarkaSamsung
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari