Karikues Hoco -Usb-c - Lightning - MicroUSB - E Zeze

Karikues Hoco -Usb-c - Lightning - MicroUSB - E Zeze

Karikues Hoco -Usb-c - Lightning - MicroUSB - E Bardhe

Karikues Hoco -Usb-c - Lightning - MicroUSB - E Bardhe

Karikues Devia 3.1A - Dy Porta Usb -Alumin - Apple Samsung etj

Karikues Devia 3.1A - Dy Porta Usb -Alumin - Apple Samsung etj

Karikues Hoco -Usb-c - Lightning - MicroUSB - E Zeze

1 925 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6957531047551
        Karikues Hoco -Usb-c - Lightning - MicroUSB - E Zeze
 • Kualitet i larte i karikuesit e makines HOCO Z5 3.4A

 • E pajisur me nje dalje USB dhe fisha 8pin + Micro USB + Type-C, me te pershtatshem per t'u përdorur

 • Totali i prodhimit aktual 3.4A, lejoni karikimin e shpejte te pajisjes suaj

 • Materiale ABS + PC Fireproof plus shrapnel metalike dhe unaze plating, ne mode dhe e qendrueshme

 • Mbrojtje e shumefishte ndaj mbi-tensionin, mbi-voltazhin

 • Me 1.2m kabllo spirale per perdorim dhe fleksibilitet

 • Tregues LED i pershtatshem

Specifikimet:

 • Marka: HOCO

 • Modeli: Z5

 • Hyrje: DC 12-24V

 • Dalje: DC 5V/2.4A

 • Dalje maksimale: 5V / 3.4A (max)

 • Permasa: 30mm (D) x 60mm (H)

 • Gjatesia e kabellit: 1.2m

 • Pesha: 40g

E Pershtatshme Me:

 • iPhone 7/7 Plus

 • Samsung Galaxy S7/S7 Edge

 • Samsung Galaxy C9 Pro

 • Huawei Mate 9/Mate 9 Pro

 • Modele te tjera smartphone dhe tablets

Informacione
LlojiKarikues
Vlera1 925 Lekë
MarkaHoco
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari