Karikues Oem QC2 - Sony Z3+/Z5/Z5 Premium - E Zeze

Karikues Oem QC2 - Sony Z3+/Z5/Z5 Premium - E Zeze

Karikues Hoco -Qark karikimi inteligjent - MicroUSB - E Bardhe

Karikues Hoco -Qark karikimi inteligjent - MicroUSB - E Bardhe

Karikues Devia 3.1A - Dy Porta Usb -Alumin - Apple Samsung etj

Karikues Devia 3.1A - Dy Porta Usb -Alumin - Apple Samsung etj

Karikues Oem QC2 - Sony Z3+/Z5/Z5 Premium - E Zeze

1 925 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2017010166
      Karikues  Oem QC2 - Sony Z3+/Z5/Z5 Premium - E Zeze
 • Adapor karikues Sony me cilesi te larte OEM

 • Suporton Quick Charge 2.0, karikim per shpejtesi te larte per pajisje Sony Z3+/Z5/Z5 Premium etj

 • Suporton port USB, e pershtatshme per pajisjet qe suportojne karikim nepermjet portit USB

 • Portativ dhe i sigurt, i pershtatshem per perdrim jasht shtepie

Specifikimet:

 • Modeli: UCH10

 • Hyrje: 100-240V, 50/60Hz; 400mA

 • Dalje: 5V / 1800mA, 9V / 1700mA, 12V / 1275mA

E Pershtatshme Me:

 • Sony Xperia Z5

 • Sony Xperia Z5 Premium

 • Sony Xperia Z3+ E6553

 • Pajisje te tjera smartphone

Paketimi Perfshin:

 • 1 x OEM SONY Quick Charge 2.0 USB Wall Charger
 • 1 x Kabell Micro USB
Informacione
LlojiKarikues
Vlera1 925 Lekë
MarkaSony
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari