Karikues Wireless Fast Charge per iPhone 8/8 Plus/Samsung Galaxy Note 8 - E Zeze

Karikues Wireless Fast Charge per iPhone 8/8 Plus/Samsung Galaxy Note 8 - E Zeze

Karikues Fast Charger per Samsung Galaxy C9 Pro

Karikues Fast Charger per Samsung Galaxy C9 Pro

Kufje Wireless Bluetooth 4.0 Sport- Stereo - Gri/ Blu

Kufje Wireless Bluetooth 4.0 Sport- Stereo - Gri/ Blu

Karikues Wireless Fast Charge per iPhone 8/8 Plus/Samsung Galaxy Note 8 - E Zeze

3 592 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2017020238
Karikues Wireless Fast Charge per  iPhone 8/8 Plus/Samsung Galaxy Note 8 - E Zeze
 • Konvertim i thjeshte i karikuesit wireless tuaj nga te shtrire ne nje qendrim
 • Dizajni portativ dhe atraktiv qe lejon qasje te lehte ne telefonin tuaj gjate karikimit
 • Lehte per t'u perdorur, vetem vendosni pajisjen Qi-enable ne jastek qe vjen me nje drite treguese per te treguar fillimin e karikimit

Specifikimet:

 • Hyrje: 9V1.67A / 5V2A

 • Dalje: 9V1.2A / 5V1A

 • Energjia e punes: 10W

 • Distanca e punes: 5mm

 • Efikasiteti i karikimit: ≥85%

 • Certifikatat e cilesise: CE/FCC

 • Ngjyra e produktit: E zeze

 • Permasat e produktit: 90 x 90 x 116mm

 • Pesha e produktit: 90g

 • Njoftim: Nevojitet pershtates QC 2.0 i kualifikuar per karikim te shpejte wireless, ju lutemi perdorni pershtatesin origjinal te Samsung si burim energjie per performance optimale.

E Pershtatshem me:

 • Samsung Galaxy Note8 / S8+ / S8 / Note5 / S7 edge / S7 / S6 edge plus / S6 edge / S6

Paketimi Perfshin:

 • 1 x Fast Charge Wireless Charging Convertible Stand
 • Vatem aksesoret, telefoni nuk perfshihet
Informacione
LlojiKarikues
Vlera3 592 Lekë
MarkaItian
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari