Kase Baseus Glitter -S8- E Zeze

Kase Baseus Glitter -S8- E Zeze

Kase Baseus Glitter -S8- Blu

Kase Baseus Glitter -S8- Blu

Kase Lenuo Silky - Samsung -S8 - E Zeze

Kase Lenuo Silky - Samsung -S8 - E Zeze

Kase Baseus Glitter -S8- E Zeze

1 155 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6953156258297
Kase Baseus Glitter -S8- E Zeze

Materiali i perzgjedhur i PC-se permban rezistence te mire te gervishtjeve dhe perplasjeve, duke mbrojtur ne menyre efektive telefonin tuaj nga demtimet ditore. Teknika Laser Electroplating shton nje veshtrim te shkelqyeshem dhe simpatik ne telefonin tuaj. Dizajn super i holle, me transparence te larte per t'ju bere telefonin te ndihet i zhveshur. Hapje te sakta rreth qosheve jane per instalim dhe largim te lehte.

 • Material PC i perzgjedhur, shume me i forte se kasat e thjeshta

 • Teknika Laser Electroplating, pamje e shkelqyeshme

 • Dizajn super i holle, me transparence te larte

 • Instalim/largim i kases shume i lehte me nje levizje

E Pershtatshme Me:

 • Galaxy S8

  Samsung Galaxy S8 SM-G950A (AT&T)

  Samsung Galaxy S8 SM-G950S (Sprint)

  Samsung Galaxy S8 SM-G950T (T-Mobile)

  Samsung Galaxy S8 SM-G950V (Verizon)

  Samsung Galaxy S8 SM-G950U (US Cellular)

  Samsung Galaxy S8 SM-G950B (Boost)

  Samsung Galaxy S8 SM-G950AI (Cricket)

  Samsung Galaxy S8 SM-G950AC (C Spire)

Informacione
LlojiKasa
Vlera1 155 Lekë
MarkaBaseus
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari