Kase -Imak- Kristal-Kundra-Gervishtjeve- Transparent

Kase -Imak- Kristal-Kundra-Gervishtjeve- Transparent

Devia Glimmer -Kase -Samsung -S8 - E Zeze

Devia Glimmer -Kase -Samsung -S8 - E Zeze

Kase -USAMS Primary Color-TPU-Samsung Galaxy S8 -Transparent

Kase -USAMS Primary Color-TPU-Samsung Galaxy S8 -Transparent

Kase -Imak- Kristal-Kundra-Gervishtjeve- Transparent

898 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
6957476857703
Kase -Imak- Kristal-Kundra-Gervishtjeve- Transparent
Eko-miqesore CE dhe RoHS materiale te certifikuara plastike, e holle por rezistente ndaj gervishtjeve. Dizajni kristal i paster e ben bukurine natyrore te telefonit tuaj te shkelqeje. Jo te verdhe dhe te bute me ndjenje te rehatshme te kontaktit. Formuar nga makina me injeksion shume te sakte, pershtatet ne menyre te perkryer.
  • Material PC i cilesise te larte dhe miqesore ndaj mjedisit

  • Dizajn kristal i paster

  • Afersisht 1mm trashesi, super i holle

  • Shume me rezistente ndaj gervishtjeve nga kasat e tjera te forta

  • Buzet e ngritura rreth kameres per mbrojtjen e lenteve te kameres

E Pershtatshme Me:

  • Galaxy S8
Informacione
LlojiKasa
Vlera898 Lekë
MarkaiMak
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari