Kostum Sportiv per Meshkuj NIKE

Kostum Sportiv per Meshkuj NIKE

Kostum Sportiv per Meshkuj Nike i kuq

Kostum Sportiv per Meshkuj Nike i kuq

Kostum Sportiv per Meshkuj NIKE

3 790 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Kostum Sportiv per Meshkuj NIKE-KSIB009

Kostum Sportiv per Meshkuj NIKE Blu

Kostum Sportiv per Meshkuj Nike super cilesor, praktik dhe shume komod.

Mund ta perdorni ne perditshmeri, ose ne aktivitete  fizike te ndryshme.

I pershtatshem per te gjitha moshat, ne varesi te mases.

 

Gjendje masa S-M-L-XL

Vishuni sport dhe trendy me Nike

 

Transport kudo ne Shqiperi

Paguaj kesh ne dorezim

Posta FALAS

Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

Informacione
Vlera3 790 Lekë
LlojiKostum Sportiv
MarkaNike
GjiniaMeshkuj
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari