Kufje Gaming G437 me 7 ngjyra Neon

Kufje Gaming G437 me 7 ngjyra Neon

Kufje Bluetooth JBL V685

Kufje Bluetooth JBL V685

Kufje Gaming M630 me teknologjine MOCI

Kufje Gaming M630 me teknologjine MOCI

Kufje Gaming G437 me 7 ngjyra Neon

2 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019060701

Kufje Gaming G437 me 7 ngjyra Neon

Kufjet Gaming G437 jane kufje me dy shtresa super mbrojtese per veshet dhe qe reduktojne te gjitha zhurmat e mjedisit per rreth, duke mundesuar degjimin maksimal te zerit. Gjithashtu mikrofoni super i ndjeshem ndaj tingujve mundeson nje komunikim shume te paster ne biseda.

Kabulli qe nuk lejon te perdridhet gjate perdorimit jep sigurine per cilesine dhe jetegjatesine e ketyre kufjeve.

Kufjet Gaming G437  kane 7 ngjyra te ndryshme Neon-i qe jane te dizenjuar enkas per te krijuar nje atmosfere rrezellitese  gjate perdorimit te tyre.

Korniza e ketyre kufjeve eshte e krijuar qe te pershtatet me te gjitha moshat, pavaresisht formes dhe madhesise se kokes, duke krijuar nje qetesi dhe rehati gjate perdorimit.

 

Specifikat

  • Permasat: 185mm x 230mm x 110mm
  • Dalja USB
  • Gjatesia e kabullit 2.2m
  • Frekuenca 100 - 15000 Hz
  • Ndjeshmeria 100 dB
  • Ngjyra e zeze
  • Marka A4Tech
 

Oferte Sezonale ne ibuy.al

Nxitoni dhe perfitoni nga super cmimet.

Informacione
Vlera2 490 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiKufje
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari