Kufje Gaming G501 Bloody

Kufje Gaming G501 Bloody

Zenmuse X7 Drone me Kamera 6K

Zenmuse X7 Drone me Kamera 6K

Kufje Gaming G501 Bloody

3 490 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019060702

Kufje Gaming G501 Bloody

Kufjet Gaming G501 jane kufje te dizenjuara per lojra kompjuterike, per te degjuar muzike si dhe per ti perdorur ne komunikim ne biseda.

Kufjet kane nje mikrofon te integruar ne anen e majte, qe ju jep mundesine ta hiqni kur nuk ju duhet, dhe ta montoni tek kufjet kur ju deshironi ta perdorni.

E gjithe pjesa e kornizes se kufjeve Gaming G501 Bloody eshte me perberje pambuku, per te siguruar rehati dhe mbrojte te sigurte te vesheve dhe kokes gjate perdorimit.

Korniza e kufjeve Gaming G501 eshte e krijuar qe te pershtatet me te gjitha moshat, pavaresisht formes dhe madhesise se kokes, duke krijuar nje qetesi dhe rehati gjate perdorimit.

 

Specifikat

  • Permasat: 145mm x 182mm x 97mm
  • Dalja USB
  • Frekuenca 20 - 20000 Hz
  • Ndjeshmeria 100 dB
  • Ngjyra e zeze
  • Marka A4Tech
 

Oferte Sezonale ne ibuy.al

Nxitoni dhe perfitoni nga super cmimet.

Informacione
Vlera3 490 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiKufje
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari