Kufje Gaming M550 me veshje ergonomike 3D

Kufje Gaming M550 me veshje ergonomike 3D

Kufje Gaming M630 me teknologjine MOCI

Kufje Gaming M630 me teknologjine MOCI

Kufje Gaming M550 me veshje ergonomike 3D

3 990 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
2019060704

Kufje Gaming M550 me veshje ergonomike 3D

Kufjet Gaming M550 jane te pajisura me veshjen ergonomike 3D per izolim te plote te zhurmave si dhe per mbrojte te larte te vesheve gjate perdorimit te tyre.

Gjithashtu keto kufje kane teknologjine inovative MOCI (Mycelium of Carbon IT), qe ka dy shtresa karboni dhe membrane revolucionare me dy rreze te plota.

Unaza High Flex qe perben Kufjet Gaming M550 siguron fleksibilitet, nje bas te thelle dhe pasterti maksimale te zerit.

Kufjet Gaming M550 kane nje mikrofon te integruar qe eshte i pershtatshem me PC, tableta dhe te gjithe telefonet smart-phone.

 

Specifikat

  • Permasat: 196mm x 210mm x 84mm
  • Dalja USB
  • Frekuenca 10 - 22000 Hz
  • Ndjeshmeria 103 dB
  • Gjatesia e kabllit 130 cm
  • Ngjyra e zeze
  • Marka A4Tech.  

 

Oferte Sezonale ne ibuy.al

Nxitoni dhe perfitoni nga super cmimet.

Informacione
Vlera3 990 Lekë
MarkaA4Tech
LlojiKufje
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari